Spartanen presteren goed in Dordrecht!

Tijdens indoorwedstrijden in Dordrecht kwamen een aantal Sparta atleten in actie. Er werd door hen goed gepresteerd met verschillende persoonlijke records als resultaat!
Bij het hoogspringen voor de jongens C wist Rowan Wieser zijn pr flink aan te scherpen. Zijn oude pr stond op 1.40 meter, maar in deze wedstrijd sprong hij maarliefst 4 keer een pr, want na 1.41, 1.46 en 1.51, sprong hij uiteindelijk over 1.56 meter! Naast Rowan was ook zijn coach Remco daar blij mee.
Charissa Janssen nam deel aan het verspringen bij de dames en noteerde een stabiele reeks van sprongen. In haar laatste sprong kwam ze tot een nieuw pr met 5.24 meter. Hiermee verbeterde ze haar oude record uit 2010 met 12 centimeter en won de wedstrijd!
Bij het polsstokhoogspringen sprong Bram onder toeziend oog van zijn coach Ferry een nieuw pr met 2.11 meter.
Remco van Zwol kwam bij het verspringen heren met 6.14 meter dichtbij zijn pr van 6.18 meter. Hij was vooral blij pijnvrij de wedstrijd te hebben kunnen springen.
Ook Hugo Ockx en Sjors kwamen in actie bij het polshoog. Sharon Sipos op de sprintdriekamp en het kogelstoten, Brendan en Brian Analikwu op hinkstap, maar hun uitslagen waren heden nog niet bekend bij de redactie.
Alle uitslagen van de wedstrijden zijn binnenkort te vinden op:
http://www.atletiek-regio-dordrecht.nl/
Hieronder 3 video’s van vandaag met Rowan Wieser, Sjors Maas en Hugo Okx.